Header Resmi
Hakkımızda
Çakmak Ev Gereçleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 2004 yılında Kayseri’de tüketici ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak üzere 400 m2 lik atölyesin de üretim serüvenine başlamıştır. Üretim faaliyeti metal ev gereçleri, endüstriyel temizlik gereçleri ve inşaat plastik malzemeleri olarak devam etmektedir.
Kurulduğu günden bugüne firmamızın en büyük ilkesi üstün tasarımlı özgün ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en doğru şekilde karşılamaktır.
Günümüzde 10.000 m2 açık 6.500 m2 kapalı alanda üretime devam eden Çakmak Ev Gereçleri kurmuş olduğu AR-GE birimi ve kalıphanesi sayesinde ürettiği ve üreteceği tüm ürünlerin tasarımlarını, metal ve plastik kalıplarını ayrıca işe özel makinalarını kendi bünyesinde üretmektedir.
Firmamız genç ve dinamik kadrosu sayesinde bulunduğu konumdan her zaman daha yukarısını hedeflemektedir. Yurtiçi ve yurtdışından gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir. Sürdürülen Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ürün yelpazemize herzaman yeni ürünler eklemekte ve müşterilerin beğenisine sunmaktayız.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!
ÇAKMAK METAL SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

Fabrika: Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No: 5
Kayseri / TÜRKİYE

Tel : +90 352 321 40 90
Fax : +90 352 321 40 91
E-Posta : [email protected]
Copyright© 2016 Tüm hakları saklıdır. ÇAKMAK METAL - Web Tasaım / Medyator